Externá nabíjačka na telefón

Chcete si nabiť telefón, ale nie ste v dosahu siete? Cestujete lietadlom, ale nemôžete sa dostať k internetu, lebo máte vybitý notebook? Poznáme to všetci. Či už z výletu v prírode, alebo z akejkoľvek situácie, kde nie je dostupná elektrická sieť. Zvoní vám mobil s veľmi dôležitým hovorom, lenže… Váš mobil sa definitívne vybil a vy ho nemáte kde nabiť. Čo teraz?

Prenosná USB nabíjačka Leitz Complete 5000 mAh

Presne na tieto situácie je tu prenosná USB nabíjačka Leitz Complete s kapacitou 5000 mAh, vďaka ktorej môžete nabíjať dva telefóny súčasne, alebo jeden tablet, a to až dvakrát do úplného nabitia!

Buďte vždy pripravení aj v prípade, že nablízku nie je žiaden zdroj elektrickej energie. Mini USB prenosná nabíjačka je presne to, čo potrebujete na výlety mimo civilizácie, pokiaľ chcete ostať aj naďalej v spojení so svetom. V dnešnej dobe totiž ľudia vlastnia mnoho inteligentných zariadení, ktoré sú výbornými pomocníkmi, ale neraz doplácajú na malú výdrž batérie.

Jednoduché nabíjanie bez elektrickej energie

Týka sa to najmä mobilných telefónov. Niekedy stačí mať pri sebe nabitý notebook, z ktorého by sa v núdzovom prípade dal nabiť telefón, avšak toto riešenie je dosť nepraktické a preto je dnes možné si zadovážiť prenosnú nabíjačku. A nikdy sa vám tak nestane, že ostanete niekde “visieť¨ s nepoužiteľným nenabitým notebookom alebo telefónom!