O spoločnosti

Spoločnosť LB SERVIS bola založená v roku 2001. Zaoberáme sa predajom a komplexným servisom registračných pokladníc, fiskálnych tlačiarní, snímačov čiarového kódu, váh, počítačov ako aj predajom a servisom mobilných telefónov a príslušenstva.

Máme špecializovaných precíznych technikov s dlhodobou praxou. Sme Autorizovaná Servisná Organizácia spoločnosti Elcom, Bowa a Varos. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo pri výbere registračnej pokladnice pre danú prevádzku, alebo pomôžeme pri výbere mobilného telefónu. Budeme radi, ak sa aj vy stanete našim spokojným zákazníkom.

Vzhľadom na dlhoročné skúsenosti, odbornosť a veľký zamestnanecký potenciál začala spoločnosť LB SERVIS postupne expandovať aj do Českej republiky. Úzko pri tom spolupracuje s najväčším výrobcom registračných pokladníc na Slovensku –so spoločnosťou Elcom – ktorej je centrálnym a servisným a školiacim strediskom.V modernej a bohato vybavenej predajni priamo v centre Prahy sa už dnes jej technici starajú o veľké množstvo spokojných zákazníkov. Staňte sa aj vy jedným z nich!

Na vašu návštevu sa teší

LB SERVIS EU Partner s.r.o.

Sme najväčší predajca registračných pokladníc na Slovensku!

Dňa 22. apríla 2015 sa v priestoroch spoločnosti ELCOM slávnostne vyhlasovali výsledky súťaže
Dílerská liga 2015
o najlepšieho predajcu fiskálnych zariadení za prvý kvartál 2015.
Spoločnosť LB SERVIS SK získala 1. miesto.

Sme na youtube

Prihláste sa na odber na našom youtube kanály  LB SERVIS SK s.r.o. Pripravili sme pre vás  mnohé inšpiratívne videá ako pracovať s registračnými pokladňami.

Partneri

Sponzorujeme

Naše projekty